Job hos DALUM LANDBRUGSSKOLE
Aktuelle stillinger hos DALUM LANDBRUGSSKOLE i Odense S.
Om virksomheden
DALUM LANDBRUGSSKOLE har 4 ledige stillinger på Arbejd.com. Stillingerne ligger i Odense S og Faaborg. Blandt de aktuelle opslag er «Dalum Landbrugsskole søger medarbejdere til køkkenet», «Weekendvagter søges til Dalum Landbrugsskole, afd. Korinth» og «Alsidig underviser til grundforløb og brobyggere på Dalum Landbrugsskole». Det nyeste opslag er fra 3. november 2026.
- CVR
- 53578217
Ledige stillinger
Er dette din virksomhed?
Profilen er bygget ud fra offentlige jobopslag. Overtag den med CVR-nummeret, og rekruttér videre på Arbejd.com — det er gratis at slå job op.
Overtag profilenOfte stillede spørgsmål
Hvilke stillinger har DALUM LANDBRUGSSKOLE ledige?
Pr. 4. november 2026 har DALUM LANDBRUGSSKOLE 4 ledige stillinger på Arbejd.com, blandt andet «Dalum Landbrugsskole søger medarbejdere til køkkenet», «Weekendvagter søges til Dalum Landbrugsskole, afd. Korinth» og «Alsidig underviser til grundforløb og brobyggere på Dalum Landbrugsskole». Den fulde liste står herover og opdateres, når virksomheden opretter eller lukker opslag.
Hvordan søger jeg job hos DALUM LANDBRUGSSKOLE?
Åbn det enkelte jobopslag og ansøg dér. Du kan oprette en gratis profil på Arbejd.com for at gemme stillinger og søge flere job.
Er dette den officielle side for DALUM LANDBRUGSSKOLE?
Siden samler virksomhedens offentlige, ikke-anonyme jobopslag på Arbejd.com. Hvis du repræsenterer virksomheden, kan du overtage profilen med CVR-nummeret.
Hvordan slår DALUM LANDBRUGSSKOLE et job op på Arbejd.com?
Det er gratis at oprette virksomhed og publicere jobopslag. I betaler først, når I vil i kontakt med en kandidat.